Stolica Niemiec

BERLIN

Berlin z przewodnikiemWycieczka do stolicy Niemiec. Proponujemy połączenie spaceru po najpopularniejszych zakątkach Berlina z odwiedzinami w czekoladziarni renomowanej firmy.

Piesze zwiedzanie miasta – w programie do wyboru: wieża telewizyjna z możliwością wjazdu windą na punkt widokowy, Brama Brandenburska, Reichstag, Aleja Pod Lipami, Plac Poczdamski (centralny punkt nowoczesnej dzielnicy Berlina z Sony Center), Wyspa Muzealna z Muzeum Pergamońskim.

Wizyta w czekoladziarni jednego z czołowych niemieckich producentów czekolady - ścieżka edukacyjna ilustrująca produkcję czekolady z projekcją filmu, sklep firmowy z pełnym asortymentem również produktów limitowanych i sezonowych, czekoladowa kawiarenka, możliwość skomponowania własnej tabliczki czekolady.

Berlin - wycieczka z przewodnikiemCena wycieczki skalkulowana z Wrocławia (autokar, opłaty parkingowe i drogowe, usługi pilotażu i przewodnictwa, ubezpieczenie NNW i KL):
od 45 osób - 125 zł
od 40 osób - 140 zł
od 35 osób - 160 zł
od 30 osób - 185 zł
od 25 osób - 215 zł

Ewentualne bilety wstępu płatne dodatkowo.

Można również zamówić tylko usługę pilota-przewodnika po Berlinie, koszt zazwyczaj 550 zł brutto, konsultacje programowe gratis.