Drezno inaczej

DREZNO DLA DZIECI

Wycieczka do stolicy Saksonii Drezna, zwanego "Florencją nad Łabą". Specjalny program dla grup szkolnych.
Spacer szlakiem ciekawostek po drezdeńskiej starówce, przejście przez Zwinger (dziedziniec honorowy, Kąpielisko Nimf), obejrzenie największego porcelanowego obrazu na świecie przedstawiającego poczet władców Saksonii (Fürstenzug), spacer Tarasami Brühla wzdłuż Łaby, wejście do kościoła Frauenkirche i na kopułę (Kuppelaufstieg) - panorama miasta i okolicy z platformy widokowej na wysokości 67 m, zwiedzanie Muzeum Transportu (Verkehrsmuseum), spacer do największego parku miejskiego Wielkiego Ogrodu (Großer Garten), przejażdżka dookolna historycznym pociągiem Kolei Parkowej (Parkeisenbahn) po kompleksie Großer Garten.

Drezno - wycieczka szkolna z WrocławiaCena wycieczki skalkulowana z Wrocławia (autokar, opłaty parkingowe i drogowe, usługi pilotażu i przewodnictwa, ubezpieczenie NNW i KL):
od 45 osób - 99 zł
od 40 osób - 110 zł
od 35 osób - 125 zł
od 30 osób - 145 zł
od 25 osób - 175 zł

Bilety wstępu do obiektów oraz na przejażdżkę płatne dodatkowo. Dzieciom i młodzieży przysługują bilety z dużymi zniżkami.

Można również zamówić tylko usługę pilota-przewodnika po Dreźnie, koszt zazwyczaj 550 zł brutto, konsultacje programowe gratis.