Ważne informacje

 

Wszystkie ceny wycieczek jednodniowych krajowych skalkulowane są na grupę minimum 35 dzieci, przy mniejszej liczbie osób płacących obowiązuje opłata zryczałtowana jak za 35 osób. Opiekunowie w ilości 1 na 10 dzieci uczestniczą bezpłatnie.

Proponujemy do wyboru dwa pakiety wycieczkowe: Oszczędny i Standard, do których można na życzenie dokupić grupowe ubezpieczenie NNW od następstw nieszczęśliwych wypadków na czas trwania wycieczki.

Pakiet Oszczędny zawiera:

- usługi pilotażu i przewodnictwa turystycznego,

- bilety wstępu do atrakcji turystycznych,

- przygotowanie i realizację programu,

- na ewentualne ogniska drewno lub węgiel drzewny, tacki i widelczyki.

Wykupując pakiet Oszczędny grupa korzysta z własnego transportu autokarowego. Rozwiązanie to jest bardzo rzadko oferowane przez biura turystyczne, gdyż uważane za mało dochodowe, ale za to bardzo korzystne dla Klientów. Szkoły często bowiem współpracują z zaprzyjaźnionymi przewoźnikami, a połączenie profesjonalnie zorganizowanej wycieczki i własnego transportu grupy zazwyczaj nie wpływa na jakość usługi, za to przyczynia się niemal zawsze do obniżenia kosztów wycieczki. Trzeba tylko pamiętać, by autokar miał na wyposażeniu sprawny mikrofon. Pakiet Oszczędny zawiera wszystkie elementy pakietu podstawowego Standard za wyjątkiem transportu autokarowego i powiązanych z nim opłat parkingowych. Cena pakietu Oszczędnego jest taka sama niezależnie od miejsca wyjazdu grupy. Przewodnik spotyka się z grupą albo przy szkole albo w innym uzgodnionym miejscu.

Pakiet Standard zawiera:

- transport autokarem turystycznym,

- opłaty parkingowe i drogowe,

- usługi pilotażu i przewodnictwa turystycznego,

- bilety wstępu do atrakcji turystycznych,

- przygotowanie i realizację programu,

- na ewentualne ogniska drewno lub węgiel drzewny, tacki i widelczyki.

Wykupując pakiet Standard wychodzi zwykle drożej niż w pakiecie Oszczędnym, za to zestaw oferowanych usług jest kompleksowy i zawiera wszystko to, co niezbędne dla przeprowadzenia wycieczki.

Uwaga! Pakiet podstawowy Standard oferujemy zasadniczo dla grup z Wrocławia i miejscowości położonych do 50 km od Wrocławia. Zamieszczona w naszej ofercie cena pakietu Standard przy każdej trasie wycieczkowej dotyczy grup wyjeżdżających z Wrocławia, dla grup z innych miejscowości cena ta najprawdopodobniej będzie się różnić, skalkulujemy ją możliwie jak najszybciej po zapytaniu mailowym, telefonicznym lub SMS-owym.

Jak zamówić wycieczkę?

Wycieczkę można zamówić w najdogodniejszy dla Państwa sposób. W pierwszej kolejności zalecamy rezerwację terminu wycieczki – mailowo, telefonicznie, SMS-em, faksem czyli jak wygodnie. Dalsze czynności zależą od wyboru rodzaju zamawianego pakietu.

Wybierając Pakiet Oszczędny zaliczka z reguły nie jest wymagana, a płatności za wycieczkę najlepiej dokonać gotówką pilotowi (przewodnikowi) w dniu imprezy. W przypadku zapłaty przelewem obowiązuje termin płatności 14 dni przed wyjazdem.

Zamawiając Pakiet Standard wymagana jest wcześniejsza zaliczka w uzgodnionym terminie, najczęściej w kwocie 25% ceny imprezy.

Jak wpłacić zaliczkę? Proponujemy dwie możliwości do wyboru. Pierwsza opcja - zaliczkę można wpłacić na firmowe konto bankowe, a umowę do podpisania prześlemy pocztą. Druga opcja – w celu zawarcia umowy i wpłaty zaliczki przyjedziemy w uzgodnionym dniu do szkoły.

Pozostałą kwotę można zapłacić gotówką pilotowi (przewodnikowi) w dniu imprezy. W przypadku zapłaty przelewem obowiązuje termin płatności 14 dni przed wyjazdem.