Kopalnia Złota w Złotym Stoku

Tajemnice...   Zabawa...    Niespodzianki...

MIKOŁAJKI W KOPALNI ZŁOTA

Pełna niezapomnianych wrażeń impreza mikołajkowa w Złotym Stoku. Oferujemy imprezę w dwóch wariantach zróżnicowanych cenowo, ale w każdym z nich zapewniamy program mikołajkowy, opiekę przewodnika w Złotym Stoku, wstęp do kopalni, przejazd podziemnym tramwajem, pokaz bicia monet i odlewania sztabek złota, poczęstunek ciepłą herbatą, spotkanie ze Św. Mikołajem, a przede wszystkim dużo śmiechu i wspólnej zabawy.

Koszt imprezy mikołajkowej w wariancie podstawowym wynosi 45 zł/os. i zawiera: zwiedzanie kopalni złota, obejrzenie skarbca oraz pieca do wytopu złota, wędrówkę podziemnymi chodnikami w poszukiwaniu Św. Mikołaja i zimujących nietoperzy, opowieści o tajemnicach starej kopalni, przejście ręcznie kutymi chodnikami do podświetlonego podziemnego wodospadu, powrót ze Sztolni Czarnej podziemnym tramwajem, spotkanie z mincerzem bijącym słynne onegdaj dukaty złotostockie, pokaz odlewania sztabek złota, poczęstunek herbatką, a przede wszystkim spotkanie ze Św. Mikołajem w świątecznie przystrojonej komorze mikołajowej. Uwaga! W wariancie podstawowym prezenty mikołajowe przywozi grupa we własnym zakresie!

Koszt imprezy mikołajkowej w wariancie luksusowym wynosi 90 zł/os. i zawiera wszystko to, co w wariancie podstawowym plus dodatkowo: paczuszkę mikołajową przygotowaną przez organizatorów, warsztaty malowania gipsowych figurek o tematyce zimowo-świątecznej, opowieści Elfa o Świętym Mikołaju oraz pyszny posiłek obiadowy w karczmie "W Starej Kuźni".

Czas trwania imprezy w wariancie podstawowym wynosi ok. 2,5-3 godz., w wariancie luksusowym 3,5-4 godz. Dodatkowo istnieje możliwość zwiedzenia z przewodnikiem Ząbkowic Śl. z Krzywą Wieżą i Laboratorium doktora Frankensteina (opłata do uzgodnienia). W kopalni panuje stała temperatura +7 st.C, czas pobytu pod ziemią do 2 godz., zalecana ciepła odzież!

Transport autokarowy własny grupy lub zapewnimy autokar za opłatą.
W wariancie zakupu imprezy mikołajkowej wraz z transportem (oferta dla grup minimum 38-osobowych) - wynajmiemy autokar za dodatkową opłatą (60 zł/os. z Wrocławia), w tym zapewniamy opiekę pilota-przewodnika również na trasie przejazdu.

Uwaga! /dotyczy wariantu luksusowego/ Wraz z zaliczką prosimy o przekazanie dla Św. Mikołaja imion i nazwisk uczestników imprezy.

Opiekunowie w ilości 1 na 10 dzieci uczestniczą bezpłatnie, pozostali opłacają częściowo pobyt.

Rezerwacja terminów imprez mikołajkowych – tel. 71 364 11 33, kom. 602 256 058. Ilość miejsc ograniczona!