Fabryka bombek w Złotoryi

BOMBKI ZŁOTEGO MIASTA

Fabryka bombek Złotoryja zwiedzanie Niesamowita wycieczka do stolicy polskiego złota i największej polskiej fabryki ozdób choinkowych "Vitbis". Obejrzymy kolejne etapy powstawania bombek i zajrzymy do przyzakładowego sklepiku. Każdy uczestnik wycieczki otrzyma na pamiątkę wcześniej przygotowaną bombkę z imieniem. Pobyt w fabryce najczęściej łączymy ze spacerem szlakiem legend i podań po starówce złotoryjskiej, z możliwością zwiedzenia Muzeum Złota (za dodatkową opłatą) i Baszty Kowalskiej. Przy sprzyjającej aurze spojrzymy na miasto i okolicę z lotu ptaka, gdyż Baszta Kowalska jest świetnym punktem widokowym.

Czas oprowadzania: ok. 3-4 godz. + dojazd.
W przyzakładowym sklepiku można zakupić bombki w najróżniejszych kształtach i kolorach, a także zestawy do samodzielnego dekorowania bombek (zestawy lepiej zamówić wcześniej). Każda dodatkowo zamówiona bombka z imieniem kosztuje 5 zł.
Prosimy o przesłanie listy imion na bombki nie później niż 14 dni przed imprezą albo faxem na nr 71 364 11 33 albo e-mailem na adres: przewodnik@felkle.pl

NOWOŚĆ - w wybranych dniach możliwe również warsztaty samodzielnego dekorowania bombek za dodatkową opłatą 12 zł/os., w cenie zapewniamy 3 bombki w dowolnym kolorze, klej, brokat oraz porady dotyczące malowania. Warsztaty możliwe przy rezerwacjach z wielomiesięcznym wyprzedzeniem!

Pakiet Oszczędny  15 zł
Pakiet Standard  50 zł (z Wrocławia)